פיקוח תשתיות עם רחפן

נטר ובדוק רשתות נכסים נרחבות

תשתיות מיפוי

פלטפורמות הרחפנים של DJI אנטרפרייז ישראל מאפשרות לאנשי GIS לאסוף במהירות תמונות אוויריות גיאוגרפיות. כל הפלטפורמות של DJI מתייגות תמונות גיאוגרפיות עם מידע GPS שניתן לעבד באמצעות פוטוגרמטריה כדי לייצר ענן נקודות, אורתומוזאיקה ודגמי שטח דיגיטליים. טרם השימוש ברחפנים, ניתן היה להשיג מיפוי כזה רק באמצעות מטוסים ומסוקים. כיום, הנגישות של טכנולוגיית המיפוי עלתה בצורה ניכרת והיא ומאפשרת לאנשים וארגונים לצלם ולתעד את העולם סביבם.

 

לנתוני הדיוק הגבוהים ביותר, אנו ממליצים להשתמש בנקודות בקרה קרקעיות (GCP) בעת יצירת הנתונים שלך. לאחר מכן ניתן לתייג את ה- GCP במהלך העיבוד כדי לייצר תפוקות בדיוק של סנטימטר. Inspire 1 הוא כלי מיפוי מוכן להפעלה, או לחילופין ניתן להשתמש בסדרת מאטריס 200 - Matrice לפיתרון מותאם אישית. סדרת המצלמות של Zenmuse מציעה מספר אפשרויות מבחינת הרזולוציה והמשקל. פלטפורמת ה- M600 שלנו יכולה לשאת מגוון רחב של מערכות מצלמה בעלות מסגרת מלאה כדי לענות על צרכים של פרויקטים ייחודיים.

תשתיות תחבורה

הערים של ימינו מסתמכות על תשתית תחבורה נרחבת שתניע את המסחר ההופך אותן למרכזים כלכליים. עם זאת, חלק גדול מהתשתיות שלנו נבנה במאה הקודמת והן מצריכות בדיקות סדירות כדי להבטיח לא רק את יעילותן, אלא גם את ביטחון הציבור. כל הרחפנים של DJI תומכים במגוון אפליקציות פוטוגרמטריות של יעודיות לכטמ"מ, ומאפשרות אחזור מדויק של מיקומי נקודות שטח מתמונות אוויריות שצולמו על ידי פלטפורמות DJI.  

 

מידע זה ניתן לעיבוד במהירות באמצעות תוכנה בהתאמה אישית ליצירת אורתומוזאיקה ומפות דו-ממדיות מדויקות עד לרמת הסנטימטר, כמו גם דגמים וירטואליים תלת-ממדיים שניתן לחקור מרחבית. מידע זה מאפשר למומחי תחבורה להעריך את צרכי הסביבה בה הם עובדים בצורה יעילה יותר. ניתן להשתמש ברחפנים גם לפיקוח על זרימת התנועה, ולספק תצפית ממבט על, באזורים שבהם אחרת היה דרוש להפעיל מטוסים. התובנות המגיעות מהרחפן יכולות לסייע בצמצום פקקי תנועה, בזיהוי נקודות חמות בזרימת התנועה ובמניעת תאונות.

רחפנים

וציוד נלווה

סדרת מאטריס Matrice

פלטפורמה קשיחה ורב-תכליתית
בעלת זמן טיסה ממושך לבדיקה
ובקרה של נכסי האנרגיה שלך

Inspire רחפן 1

 אינספייר 1 Inspire

פתרון הדמה תרמי משולב לשימוש
עם רחפנים מסדרת מטריס (Matrice) היכולים לזהות תקלות במבנים

Zenmuse Z30

מצלמת זום אופטית משולבת 30x לקבלת תצוגה מפורטת מרחוק

תודה! ההודעה התקבלה בהצלחה