חיפוש

נאבקים במגפת הקורונה באמצעות רחפנים

התפרצות מגפת הקורונה מציבה אתגרים משמעותיים בפני מדינות העולם הנמצאות במרוץ נגד הזמן למגר אותה בעוד מספרי החולים והמתים ממנה לא מפסיקים לעלות.

For English press here


כיצד DJI מסייעת למאבק בקורונה?


מדיווחים בתקשורת עולה כי למעלה מ-50 מדינות עושות שימוש ברחפני מאביק 2 אנטרפרייז כדי להתריע בפני אזרחים להימנע מהתקהלות, באמצעות מערכת כריזה המותקנת על הרחפן. עוד עולה כי, רשויות

האכיפה משתמשות ברחפן זה כאמצעי פיקוח לאכיפת סגר על האזרחים ולאימות זהותם של אזרחים הנמצאים בבידוד, באמצעות המצלמה המותקנת על הרחפן.


רחפנים מסדרת אגראס משמשים לריסוס של חומרי חיטוי והדברה בשטחים ציבוריים בשטח כולל של 200 מיליון מ"ר. זמן הטיסה הכולל שלהם עד כה עולה על 4,000 שעות.

רחפנים שונים למשימות שונות


חיטוי: סדרת האגראס מאפשרת ריסוס של חומרי חיטוי בשטחים ציבוריים בערים וכפרים תוך הפחתת הסיכון והגברת היעילות.פיקוח: סדרת המאביק הכוללת רחפנים ניידים מסייעת בפיקוח על אזרחים וקבלת תמונת מצב עדכנית של הנעשה ברחובות.שידור: רחפנים מסדרת המאטריס עושים שימוש ברמקולים רבי עוצמה כדי להתריע בפני האזרחים על הפרות של הנחיות הבטיחות.

משלוחים: רחפנים גדולים מסדרת מאטריס משמשים לשינוע והעברת תרופות ומצרכים חיוניים לאזורים מרוחקים ללא מגע יד אדם.

חיטוי באמצעות רחפנים -סדרת אגראס - יתרונות


בטיחות גבוהה: משימות הריסוס יכולות להתבצע 'בשלט רחוק' ללא צורך בסיכון כח אדם ומבלי לשלוח אותו לאזורים נגועים ובכך לצמצמם את פוטנציאל ההדבקה.


יעילות גבוהה: מכלי הריסוס הגדולים מסוגלים לשאת עד 20 ליטר של נוזל חיטוי ביעף אחד. יעילות הריסוס יכולה להגיע ל-180 mu בשעה ולכסות שטח של 120,000 מ"ר.


סיכון נמוך: התחמקות ממכשולים תודות למכ"מ רב כיווני המאפשר להוציא לפועל משימות באופן אוטומטי לחלוטין.פיקוח ואכיפה

ניהול תנועה בכבישים: שימוש ברחפנים מאפשר לקבל תמונה מיידית בזמן אמת של מצב התנועה בצירי תנועה מרכזיים בכבישים מהירים ובערים ולנתב אותה ביעילות.

פיקוח על קהל: באמצעות רחפן ניתן לערוך סיור אווירי ברחובות ערים וכפרים, לאתר קהלים לא מוגנים ולהנחות אותם באמצעות מערכת כריזה למלא אחר הוראות הבטיחות.

חברת DJI עומדת לצדכם גם בימים אלה. רשות ממשלתית או מקומית? תאמו עוד היום פיילוט עם צוות המומחים שלנו. לחצו כאן